“Chociaż chłodno jest na dworze- Miło tutaj nam być może” Klasy 4 a, b, c zaprezentowały swój aktorki talent, wystawiając przedstawienie, pt. ,, Idzie jesień’’. Złoto, rubin, brąz i zieleń królowały na More »

Święto Dziękczynienia jest dla Amerykanów jedną z najważniejszych dat w roku. Tego dnia odbywają się parady, msze i mecze, a rodziny zasiadają do uroczystej kolacji, by wspólnie podziękować za wszystko dobre co More »

Gala wolontariatu

05.12.2018r. odbyła się gala wolontariatu, która została zorganizowana przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kowali. Dla naszych wolontariuszy było to niezwykłe wydarzenie. Był to wyjątkowy dzień, nie tylko z powodu czerwonego dywanu More »

Sto złotych na 100 lecie niepodległości Polski

Wielkie zwycięstwo osiągnęli uczniowie naszej szkoły w ogólnopolskim konkursie plastycznym SKO. Organizatorzy konkursu mieli nie lada zadanie, jakim było wybranie najlepszych prac spośród setek nadesłanych dzieł. Nasze dzieci okazały się niezrównane i More »

Gminny Turniej Gier i Zabaw Kowala 2018

Miło poinformować, że nasza szkoła zdobyła III m-ce w gminnym turnieju gier i zabaw. W tym roku gospodarzami była szkoła w Kowali, a nas reprezentowała drużyna składająca się z: Damiana Dujki Mikołaja More »

 

??????????????????????

“Chociaż chłodno jest na dworze-

Miło tutaj nam być może”

Klasy 4 a, b, c zaprezentowały swój aktorki talent, wystawiając przedstawienie, pt. ,, Idzie jesień’’. Złoto, rubin, brąz i zieleń królowały na scenie. Jeszcze na chwilę zatrzymaliśmy bogactwo jesiennych darów, uchwycone słowem i piosenką.

list MENrekrutacja men

147

Święto Dziękczynienia jest dla Amerykanów jedną z najważniejszych dat w roku. Tego dnia odbywają się parady, msze i mecze, a rodziny zasiadają do uroczystej kolacji, by wspólnie podziękować za wszystko dobre co ich spotkało.

Gala wolontariatu

logo wolontariat

05.12.2018r. odbyła się gala wolontariatu, która została zorganizowana przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kowali. Dla naszych wolontariuszy było to niezwykłe wydarzenie. Był to wyjątkowy dzień, nie tylko z powodu czerwonego dywanu i blasku fleszy, ale również serdeczności i ciepła płynącego od zgromadzonych. Z naszej szkoły wolontariuszką roku została Martyna Wesołowska z klasy VIIa.

Sto złotych na 100 lecie niepodległości Polski

banknot

Wielkie zwycięstwo osiągnęli uczniowie naszej szkoły w ogólnopolskim konkursie plastycznym SKO. Organizatorzy konkursu mieli nie lada zadanie, jakim było wybranie najlepszych prac spośród setek nadesłanych dzieł. Nasze dzieci okazały się niezrównane i miło nam poinformować, że Maksymilian Trybusiński z klasy 1a zdobył I m-ce w banknocie, a Weronika Kołsut z klasy 1b III m-ce w monecie. Wspaniałym artystom serdecznie gratulujemy.

konkurs ozdoba

Dobrze jemy ze szkołą na widelcu

Pierwszoklasiści już dobrze wiedzą, że nasz organizm, by dobrze funkcjonować potrzebuje energii. Czerpie ją z pożywienia, które jest dla nas tym samym, co paliwo dla aut. Znając zasady zdrowego żywienia oraz piramidę żywienia dzieci w praktyczny sposób tworzyły pyszne śniadanie. Zbilansowany posiłek wspólnie konsumowaliśmy, zajadając się pysznościami małych kucharzy.

Gminny Turniej Gier i Zabaw Kowala 2018

front

Miło poinformować, że nasza szkoła zdobyła III m-ce w gminnym turnieju gier i zabaw. W tym roku gospodarzami była szkoła w Kowali, a nas reprezentowała drużyna składająca się z:

  • Damiana Dujki
  • Mikołaja Cichosza
  • Igora Chruślaka
  • Rafała Pszczółki
  • Davida Spyta
  • Igora Szota

Wspaniałym sportowcom gratulujemy wygranej.

VIII BOŻONARODZENIOWA PACZKA DLA BOHATERA

„Paczka dla Bohatera” to akcja społeczna, podczas której wolontariusze, darczyńcy i ludzie dobrej woli zbierają produkty żywnościowe i chemię do codziennej higieny osobistej, aby potem przekazać je kombatantom. Przedsięwzięcie to ma na celu wsparcie kombatantów oraz pokazanie, że pamięć o ich bohaterstwie wciąż jest żywa.

W naszej szkole także odbędzie się zbiórka artykułów spożywczych i chemicznych. Produkty te można zostawiać u wychowawców klas, a także u pedagoga, psychologa.

Z góry dziękujemy za przyłączenie się do akcji!

Quiz matematyczny

sowa

Drogie Klasy Siódme!

Dołączcie do gry z kodem 895900 na https://join.quizizz.com

Nick to imię i pierwsza litera nazwiska oraz numer próby. Robimy kilkakrotnie, aż do uzyskania wyniku 100%. Jeśli ktoś za pierwszym razem uzyska 100% to nie próbuje dalej tylko pławi się w sukcesie:)

Miłej zabawy! Dominika Koźmińska