2016/17 AKTUALNOśCI

Finał programu Damy i Dżentelmeni 2017 czyli turniej o zasadach dobrego zachowania

Czerwiec 7th, 2017 Brak komentarzy

Przez cały rok dzieci z naszej szkoły uczestniczyły w realizacji programu, którego celem było przekazanie norm i zasad, które w prosty i konsekwentny sposób wprowadzane w życie przyniosą uporządkowany, przewidywalny i piękniejszy świat.

Program ten był skierowany do uczniów klas 0-VI i został stworzony z myślą o zajęciach odbywających się na świetlicy szkolnej oraz akcjach samorządu uczniowskiego.

Finał Dam i Dżentelmenów dowiódł, że czasy nienagannych manier nie minęły. Kandydaci do tytułu Dama i Dżentelmen roku 2017 musieli wykazać się znajomością zasad dobrego zachowania w rożnych sytuacjach. Prezentowali dobór odpowiednich strojów w zależności od okazji, dzielili się swoją wiedzą z zakresu savoir – vivre.

Po burzliwych obradach jury, wytypowało swoich kandydatów:

Damą roku 2017 została – Alicja Makowska

Dżentelmenem roku 2017 został – Piotr Glegoła

Wszystkim Damom i Dżentelmenom dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Tags:

About the author

II etap Radomskich Zawodów Matematycznych

Brak komentarzy

Fotobudka z „Nasercowych śpiewanek”

Brak komentarzy

Dzień św. Patryka w naszej szkole

Brak komentarzy

ZAPROSZENIE

Brak komentarzy

„Nasercowe śpiewanki”

Brak komentarzy

Bezpieczne ferie

Brak komentarzy