2018/19 AKTUALNOśCI WYBRANE DO SLIDERA

Jasełka w Mazowszanach

Grudzień 28th, 2018 Brak komentarzy

Dzień 20 XII upłynął w naszej szkole w miłej i świątecznej atmosferze. Jak co roku odbyło się przedstawienie z okazji świąt Bożego Narodzenia.

Jasełka, które w naszej szkole stały się już tradycją wprowadzają nas w ten świąteczny nastrój. Akcja tego przedstawienia skupiona była wokół żłóbka, ale i sięgała ze swoim przesłaniem do czasów współczesnych. A tym przesłaniem było zwrócenie uwagi na potrzeby innych i umiejętność dzielenia się z nimi. W przedstawieniu wystąpili uczniowie klasy 8a i 8b pod opieką p.A. Urbańskiej i p.M.Kaplińskiej oraz zespół wokalny pod kierunkiem p.I.Tracz. Wszystkim zebranym życzenia świąteczne złożyła pani dyrektor Małgorzata Trelka. Zostały również wręczone nagrody w konkursach bożonarodzeniowych na kartkę świąteczną wykonana technika komputerową oraz finał konkursu „Ozdoba świąteczna” zorganizowanego przez Szkolne Koło Wolontariatu. Poniżej prezentujemy listę nagrodzonych:

Kategoria I ( klasy 0-3)
1 miejsce: Alicja Marczewska
2 miejsce: Kalina Dusza
3 miejsce: Maja Chruślak
Wyróżnienie otrzymali: Zuzanna Niezgoda, Julia Kacprzyk, Filip Sasin oraz Klaudia Fryszkowska.
Kategoria II ( klasy 4-8)
1 miejsce: Alicja Domagała
2 miejsce: Jakub Czyżewski
3 miejsce: Anna Piątek
Wyróżnienie otrzymali: Łucja Korcz, Karolina Niezgoda.
Wszystkim zwycięzcom, gratulujemy!!! Jednocześnie dziękujemy tym, którzy wzięli udział w świątecznym kiermaszu ozdób, z którego dochód będzie przekazany na cel charytatywny.

 

Tags:

About the author

Zakończenie roku szkolnego 2018/19

Brak komentarzy

Wakacje za progiem, chcielibyśmy Wam życzyć…

Brak komentarzy

Msza Św. na zakończenie roku szkolnego

Brak komentarzy

Tkanina unikatowa

Brak komentarzy

Gimbus w dniu 19.06.2019 r.

Brak komentarzy

PODSUMOWANIE PROGRAMU „WSPÓLNE KROKI W CYBERŚWIECIE”

Brak komentarzy