2018/19 WYBRANE DO SLIDERA

Dzień Świętego Patryka

Marzec 11th, 2019 Brak komentarzy

18 marca ( w poniedziałek)  nasza szkoła, po raz kolejny będzie obchodzić, czyli irlandzkie święto narodowe. Najważniejszą tradycją obchodów Dnia św. Patryka jest noszenie ubrań w kolorze zielonym. Zieleń to narodowy kolor Irlandii, nawiązujący do trawiastego krajobrazu wyspy i symbolizujący koniczynę przypisywaną tradycyjnie świętemu Patrykowi.

Zachęcamy by w tym dniu wszyscy uczniowie i pracownicy szkoły znaleźli w swojej garderobie coś zielonego, trójlistne koniczyny, irlandzkie flagi czy inne ozdoby będą również mile widziane. Na najbardziej zieloną klasę czeka niespodzianka:)

Zadbajmy by tego dnia w naszej szkole było zielono i radośnie!

leprechaun

Oprócz konkursu na najbardziej zieloną klasę oraz najciekawsze nakrycie głowy zespól nauczycieli języka angielskiego we współpracy z samorządem uczniowskim przygotował dla Was również inne atrakcje. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

st patrick

 

 

Tags:

About the author

Zebrania

Brak komentarzy

Międzyszkolny Konkurs Językowo- Plastyczny

Brak komentarzy

Prace konkursowe

Brak komentarzy

Wycieczka do Warszawy

Brak komentarzy

No title

Brak komentarzy

Egzaminy

Brak komentarzy