tel. 48 377 32 33


Rok szkolny 2019-2020

 

Klasa 1a:

  1. Białczak Iga
  2. Fidor Igor
  3. Gazda Martyna
  4. Grzegorz Bartosz
  5. Jastrzębski Filip
  6. Lisowska Antonina
  7. Płusa Sebastian
  8. Spyt Amelia
  9. Szczęsna Kalina
Klasa Ib

  1. Chruślak Julia
  2. Goliński Bartłomiej
  3. Mital Magdalena
  4. Pilarska Nikola
  5. Pudzianowski Aleksander
  6. Rogowski Antoni
  7. Rogowski Filip
Klasa IIa

  1. Dujko Amelia
  2. Lis Weronika
  3. Piątek Igor
  4. Trybusiński Maksymilian
  5. Więcaszek Witold
Klasa IIb

  1. Chodelska Antonina
  2. Hamerska Andżelika
  3. Kacprzyk Julia
  4. Kołsut Weronika
  5. Łukomska Patrycja
  6. Szymczyk Alicja
  7. Świgoń Aleksander
  8. Tarabasz Maja
Klasa IIIa

  1. Babula Aleksandra
  2. Chruślak Maja
  3. Czerwińska Amelia
  4. Dusza Kalina
  5. Jastrzębska Lena
  6. Maciąg Adam
  7. Marczewska Alicja
  8. Przedwój Filip
Klasa IIIb

  1. Figarski Kuba
  2. Jamka Amelia
  3.  Prygiel Marcin
  4. Pszczółka Rafał
  5. Ratyńska Maja
Klasa IIIc

  1.  Fryszkowska Klaudia
  2. Kępka Julia
  3. Korycki Jakub
  4. Stępień Natalia

 

Klasa 4a

  1. Łoboda Hanna
  2. Mendrek Oliwia
  3. Pilarska Nikola
  4. Wasilak Igor
Klasa 4b

  1. Nędzi Aleksandra
  2. Nędzi Kamil
  3. Spasińska Nikola
  4. Szczęsny Korneliusz
  5. Świątek Kacper
  6.  Tuzimek Zuzanna
Klasa 5a

  1. Cieślak Marcel
  2. Maciąg Lena
Klasa 5b

  1. Borkowska Alicja
  2. Stanik Bartosz
  3. Wulczyński Michał
Klasa 5c

  1. Janczyk Klara
Klasa 6a

  1. Mendrek Amelia
  2. Fryszkowski Filip
  3.  Szymczyk Kamil
  4. Tuzimek Paulina

 

Klasa 6b

  1. Gomuła Michał
  2. Jóźwiak Emilia
  3. Kutkowska Emilia
  4. Małoczek Emilia
  5. Piątek Anna
  6. Spasińska Maja
  7. Tarka Martyna
  8. Wesołowska Kinga
  9. Witasek Wiktor
Klasa 7a

  1. Łoboda Malwina
  2. Latała Michał

 

Klasa 7b

  1. Begrad Amelia
  2. Korcz Łucja
  3. Malinowska Klaudia
  4. Pszczółka Bartosz
Klasa 8a

  1. Kołodziejczyk Oliwia

 

Klasa 8b

  1. Gajda Krystian
  2. Haręza Piotr
  3. Kępka Krzysztof
  4. Korycka Lena
  5. Stępień Piotr