tel. 48 377 32 33


Osiągnięcia

 

ROK SZKOLNY 2018/2019

SUKCESY POZASZKOLNE
KONKURS TYTUŁ UCZEŃ
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny
„Portret mojej mamy”
I miejsce Iga Kwiecień
Gminny Konkurs Plastyczny
„Kowala oczami przedszkolaków”
III miejsce Kalina Szczęsna
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Kangur” wyróżnienie Alicja Marczewska

Joanna Fryszkowska

Marianna Latała

Hanna Łoboda

Malwina Łoboda

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny
„Bezpiecznie na wsi”
I miejsce- etap wojewódzki

wyróżnienie- etap powiatowy

Amelia Czerwińska
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny
„Jesienne klimaty”
II miejsce Lena Jastrzębska
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny
„100 złotych na stulecie Niepodległości Polski”
I miejsce

wyróżnienie

Maksymilian Trybusiński

Weronika Kołsut

Powiatowy Konkurs Plastyczny
„Kartka, ozdoba świąteczna”
I miejsce

wyróżnienie

Aleksandra Babula

Adrianna Wójcik

Kalina Dusza

Natalia Pilarska

Sebastian Wróblewski

Maja Spasińska

Sonia Pfau

Regionalny Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów nauczania zintegrowanego „Teddy” Finalistka

II miejsce

Matylda Kaźmierczak

Hanna Łoboda

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny
„Mały mistrz matematyki”
Kacper Świątek III miejsce

 

 

Powiatowy Konkurs Plastyczny „ Zwyczaje wielkanocne” I miejsce

II miejsce

III miejsce

wyróżnienie

Maja Duchnik

Julia Wasilak

Tymon Antonkiewicz

Alicja Kołodziejczyk

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Olimpus” Laureaci Michał Wulczyński

Julia Kruk

Ogólnopolski  Konkurs Plastyczny
Drukarstwo Wyobraźni- Ogólnopolskie Bienale MDK Radom
Nominacja do nagrody Alicja Domagała
Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „FOX” wyróżnienie Malwina Łoboda
Regionalny Konkurs Języka Angielskiego
„The Little Poet”
Finalistka Alicja Borkowska
Ogólnopolski Konkurs „Leon”
z języka polskiego
III miejsce Lena Maciąg
Ogólnopolski Konkurs „Podróże kształcą” wyróżnienie Karolina Niezgoda
 Regionalny Konkurs LOP “
Bo najpiękniejsze są kwiaty polskie”
wyróżnienie Lena Maciąg
Regionalny Konkurs „Mój las” wyróżnienie Łucja Korcz
Gminny Konkurs Ortograficzny I miejsce Amelia Czerwińska

Hanna Łoboda

Gminny Konkurs Pieśni Patriotycznej I miejsce Amelia Czerwińska
Gminna Olimpiada Polonistyczna I miejsce Malwina Łoboda
III Gminny Konkurs Czytelniczy
„Janusz Korczak- poznajmy przyjaciela dzieci”
III miejsce Maja Kaczor
Gminny Konkurs Recytatorski
“Patriotyzm poetycka strofą pisany”
III miejsce Piotr Glegoła
 Gminny Konkurs Recytatorski
“Z literaturą polską na Ty”
I miejsce Anna Piątek

Piotr Glegoła

Gminy Konkurs Językowo- Plastycznym
“Znane miejsca w krajach anglojęzycznych”
III miejsce Emilia Kutkowska
Gminny Międzyszkolny Turniej wiedzy historycznej – „Nasza Niepodległa” II miejsce Krystian Gajda
SUKCESY SZKOLNE
KONKURS TYTUŁ UCZEŃ
Konkurs Plastyczny „Nasza Ziemia” Lena Jastrzębska, Klara Janczyk

Jakub Korycki, Amelia Mendrek

Natalia Stanisławek

I miejsce

II miejsce

III miesce

Konkurs na „najbardziej zieloną klasę”
– Dzień Świętego Patryka
IIa i IIc I miejsce
Konkurs Matematyczny „As Matematyki” Amelia Czerwińska, Julia Kacprzyk,
A. Chodelska, J. Wilkowski,A. BabulaK. Dusza, A. Hamerska
I miejsce

II miejsce

III miejsce

Szkolny Konkurs „Mistrz Ortografii” Amelia Czerwińska

Maja Chruślak

Maria Błasińska

I miejsce

II miejsce

III miejsce

 

„Kaligrafek” M. Chruślak, A. Chodelska,
F. JastrzębskiA. Czerwińska, M. Mital 

L. Jastrzębska, W. Kołsut,
J. Antonkiewicz

I miejsce

 

 

II miejsce

 

III miejsce

Szkolny konkurs „Mam Talent” A. Czerwińska, H. Łoboda,
N. Pilarska, A. Latała,
B. PszczółkaA. Chodelska, O. Jakubiak,
K. Wójcicka, M. Latała 

A. Szymczyk, K. Dusza,
K. Hajduk

I miejsce

 

 

 

II miejsce

 

 

III miejsce

Szkolny Konkurs Mitologiczny „Uczta bogów”  P. Piskorz
M. Prokopczyk
K. Karpiński
I miejsce

II miejsce

III miejsce

Konkurs plastyczno- historyczny
„Vivat 3 Maj!”
A. Mendrek,
E. Sasin, Ł. Korcz, B. Pszczółka
Zwycięzcy

 

Konkurs Pięknego Pisania Piórem Lena Maciąg

S. Pfau, R. Kwiecień

I miejsce

wyróżnienie

„Szanujmy zieleń”- zbiórka makulatury E. Sasin

M. Chruślak

A. Białas

I miejsce

II miejsce

III miejsce

Europejski pokaz mody Fryszkowska Klaudia (2a)

Latała Michał (6a)

I miejsce

 

 

 

Dyktando Niepodległościowe Julia Fidor II miejsce
Konkurs plastyczny poświęcony Świętu Dziękczynienia L. Jastrzębska

K. Dusza

I. Wasilak

I miejsce

II miejsce

II miejsce

Thanksgiving Tree Mendrek Amelia

Maciąg Lena

Korycka Lena

I miejsce

II miejsce

II miejsce

„Portret Misia” Makowska Zuzanna

Wanat Julia

Maciąg Adam

Płatos Paulina

I miejsce
Świąteczny Konkurs Plastyczny
„Wieniec adwentowy”
Mendrek Amelia

Tuzimek Paulina

Mendrek Oliwia, Sasin Ewelina

Pilarska Natalia

I miejsce

II miejsce

II miejsce

wyróżnienie

Boże  Narodzenie w grafice komputerowej Czerwińska Amelia

Świątek Kacper

Nędzi Aleksandra

Kutkowska Emilia

Maciąg Lena (4a)

Wesołowska Kinga

Pyrka Julia

Wanat Emilia

Gomuła Natalia

Zwycięzcy
Konkurs recytatorski „Pół żartem, pół serio” B. Pszczółka

A. Piątek

W. Gazda

I miejsce

II miejsce

III miejsce

 

 

Konkurs plastyczno-techniczny

Ozdoba świąteczna”

Marczewska Alicja

Dusza Kalina

Chruślak Maja

Domagała Alicja

Czyżewski Jakub

Piątek Anna

Zwycięzcy

 

 

 

 

 

 

 

 

SUKCESY SPORTOWE
ZAWODY TYTUŁ UCZEŃ
Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy III miejsce O. Kołodziejczyk, Ł. Korcz
Gminna Olimpiada Przedszkolaków I miejsce Bartłomiej Mital, Dominik Mital, Juliusz Antonkiewicz, Oliwier Swęd, Kacper Kaczor, Igor Mucek, Kalina Szczęsna, Mikołaj Świątek
Gminny Turniej Gier i Zabaw III miejsce Damian Dujka, Mikołaj Cichosz, Rafał Pszczółka
Zawody piłki nożnej chłopców III miejsce Klasy 7 – 8
Zawody piłki nożnej chłopców I miejsce Klasy 4 – 6
Zawody piłki nożnej chłopców I miejsce Klasy 4 – 6
Zawody piłki koszykowej dziewcząt III miejsce Klasy 4 – 6
Zawody piłki koszykowej dziewcząt I miejsce Klasy 7 – 8
Zawody piłki koszykowej dziewcząt I miejsce Klasy 7 – 8
Zawody piłki siatkowej dziewcząt III miejsce Klasy 4 – 8
Zawody piłki siatkowej chłopców II miejsce Klasy 4 – 8
VII Mikołajkowy turniej halowej
piłki nożnej 2018
III miejsce Klasy 4 – 8