tel. 48 377 32 33


Rok szkolny 2019/2020

Rok szkolny 2019/2020

SUKCESY POZASZKOLNE

 

KONKURS TYTUŁ UCZEŃ
Międzynarodowy Konkurs PixBlocks 2019

– informatyczny

półfinał Rafał Pszczółka

Amelia Czerwińska

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2020” wyróżnienie Weronika Kołsut, Amelia Czerwińska, Hanna Łoboda, Malwina

Łoboda, Bartosz Pszczółka

X Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Bezpiecznie na wsi: nie ryzykujesz, gdy zwierzęta znasz i szanujesz” II miejsce Amelia Czerwińska
Ogólnopolski Konkurs Geograficzny II etap Krystian Gajda
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny II etap Oliwia Kołodziejczyk,Krystian Gajda, Krzysztof Kępka
Ogólnopolski Konkurs „Mój las” II miejsce Aleksander Świgoń
III miejsce Łucja Korcz, Kalina Dusza
wyróżnienie Kacper Prasek
Powiatowy Konkurs Plastyczny
„Kartka ze świąt”
III miejsce Maja Chruślak
wyróżnienie Natalia Kaczor
Powiatowy Konkurs Plastyczny
„Najpiękniejsza ozdoba choinkowa”
I miejsce Kalina Dusza
II miejsce Adam Maciąg
Gminny Konkurs Poezji Jana Pawła II wyróżnienie Piotr Haręza
Gminny Konkurs Poezji i Piosenki Obcojęzycznej I miejsce Kacper Hajduk, Bartosz Pszczółka
wyróżnienie Lena Korycka, Piotr Haręza, Oliwia Kołodziejczyk
Konkurs Pięknego Pisania Piórem I miejsce Kinga Wesołowska
I miejsce Amelia Begrad
Konkurs Recytatorski „Wybrańcy bogów umierają młodo” II miejsce Piotr Haręza
III miejsce Anna Piątek
Konkurs „Przewodnik po Szkocji” I miejsce Michał Latała
II miejsce Zuzanna Tuzimek
III miejsce Alicja Kołodziejczyk
Konkurs plastyczny „Świąteczna choinka” I miejsce Aleksandra Nędzi
II miejsce Amelia Medrek
III miejsce Amelia Czerwińska
Szkolny konkurs fotograficzny

„Fotka z moim pupilem”

I miejsce A. Marczewska, E. Kutkowska
II miejsce U. Pielas, M. Tarka, D. Chruślak
III miejsce A. Spyt, N. Pilarska
Konkurs „Mistrz Kreatywności” I miejsce Aleksander Świgoń
Praca miesiąca Zwycięzcy Anna Piątek, Jakub Wójcicki, Kamil Szymczyk
„Mistrz Tabliczki Mnożenia” I miejsce Malwina Łoboda
II miejsce Oliwia Kołodziejczyk
III miejsce Łucja Korcz
„Kartka Bożonarodzeniowa w grafice komputerowej” I miejsce A. Czerwińska, A. Dujko
II miejsce N. Sasin, K. Bukalski
III miejsce K. Dusza, Z. Tuzimek
Szkolny konkurs „Kaligrafek” I miejsce Dominik Barszcz, Kalina Szczęsna, Weronika Kołsut, Maja
II miejsce Chruślak, Amelia Czerwińska
Bartosz Durasiewicz, Nikola Pilarska, Amelia Sasin, Natalia
Stępień, Zuzanna Niezgoda
III miejsce Lena Figarska, Filip Jastrzębski, Julia Kacprzyk, Adam Maciąg,

Jakub Korycki

wyróżnienie Karolina Kaczor, Filip Rogowski, Amelia Dujko,

Julia Kępka

Konkurs plastyczny z okazji Międzynarodowego Dnia Książki

dla Dzieci

I miejsce Amelia Czerwińska, Kalina Dusza
II miejsce Antoni Rogowski, Filip Rogowski, Adam Maciąg
III miejsce Lena Jastrzębska, Nikola Pilarska
wyróżnienie Magdalena Mital, Angelika Hamerska Alicja Szymczyk
Konkurs plastyczno-literacki dla uczniów klas I- VIII z okazji

Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek

I miejsce L. Jastrzębska,K. Dusza, A. Czerwińska,

E. Kutkowska, L. Maciąg, M. Suwała, M. Latała

II miejsce T. Chodelska, F. Przedwój, K. Niezgoda

I. Wasilak, M. Badowski, B. Nędzi, M. Łoboda

III miejsce B. Mital,F. Rogowski, A. Mendrek, B. Kurpiński, L. Korycka, Ł.

Korcz

wyróżnienie M. Mital, A. Hamerska, A. Szymczyk,

F. Ziółkowski, M. Przedwój, A. Nędzi, A. Figura, V. Abrasimova,

B. Świątek

Zakryj usta, zakryj nos i pokaż nam, że masz to coś!” I miejsce A. Lisowska, M. Markiewicz, M. Latała,

M. Latała

II miejsce M. i B. Mital, H. Kwiecień
III miejsce A. Szymczyk, J. Bobrowska

I. Kwiecień, J. Wanat, B. Durasiewicz,

wyróżnienie K. Durasiewicz, A. Rutkowski, A. Nędzi,

B. Nędzi

Laurka dla Jana Pawła II I miejsce A. Szymczyk, A. Mendrek
II miejsce A. Lisowska, E. Sasin
III miejsce B. Durasiewicz, K. Durasiewicz, L. Korycka
wyróżnienie A. Chodelska, F. i M. Ziółkowscy.
Szkolny Konkurs „As matematyki” I miejsce I. Piątek, R. Pszczółka
II miejsce W. Kołsut, A. Czerwińska, A. Babula
III miejsce P. Łukomska, K. Fryszkowska
Szkolny Konkurs Ortograficzny I miejsce M. Trybusiński, J. Korycki
II miejsce M. Tarabasz, A. Czerwińska
III miejsce I. Piątek, A. Jamka
wyróżnienie A. Marczewska, N. Stępień
Zaczarowany świat origami I miejsce B. Goliński, M. Chruślak
II miejsce B. i K. Durasiewicz, B. Madej
III miejsce A. Spyt, A. Chodelska
wyróżnienie A. Kornacka, E. Piotrowska
Promujemy oszczędzanie z SKO I miejsce W. Więcaszek
II miejsce A. Hamerska
III miejsce M. Pyrka
wyróżnienie M. Latała, W. Szot

ZAWODY SPORTOWE

Turniej piłki koszykowej chłopców I miejsce Klasy 7-8
Turniej piłki koszykowej chłopców III miejsce Klasy 7-8
Turniej piłki nożnej chłopców w ramach Mazowieckich

Igrzysk Młodzieży Szkolnej

I miejsce Klasy 7-8
Turniej piłki nożnej chłopców w ramach Mazowieckich

Igrzysk Młodzieży Szkolnej

III miejsce Klasy 4-6
Turniej Mikołajkowy w piłce nożnej chłopców III miejsce Klasy 7-8
Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej- zawody w piłce

koszykowej chłopców

II miejsce Klasy 4-8