tel. 48 377 32 33


Rok szkolny 2018-2019

 

Klasa 1a:

  1. Białecka Oliwia
  2. Dujko Amelia
  3. Fijałkowska Julia
  4. Karpiński Paweł
  5. Lis Marcel
  6. Lis Weronika
  7. Łoboda Błażej
  8. Mital Grzegorz
  9. Piątek Igor
  10. Świątek Sebastian
  11. Trybusiński Maksymilian
  12. Więcaszek Witold
  13. Ziętek Marcel
Klasa Ib

  1. Chodelska Antonina
  2. Hamerska Andżelika
  3. Kacprzyk Julia
  4. Kołsut Szymon
  5. Kołsut Weronika
  6. Leśniewski Grzegorz
  7. Łukomska Patrycja
  8. Piotrowska Ewelina
  9. Szymczyk Alicja
  10. Świątek Marcel
  11. Świgoń Aleksander
Klasa IIa

  1. Babula Aleksandra
  2. Chruślak Maja
  3. Czerwińska Amelia
  4. Dusza Kalina
  5. Jastrzębska Lena
  6. Maciąg Adam
  7. Marczewska Alicja
  8. Przedwój Filip
Klasa IIb

  1. Figarski Kuba
  2. Jamka Amelia
  3. Pszczółka Bartosz
  4. Ratyńska Maja
Klasa IIc

  1. Fryszkowska Klaudia
  2. Kępka Julia
  3. Korycki Jakub
  4. Stępień Natalia
  5. Wyrwich Michał
Klasa IIIa

  1. Chruślak Maja
  2. Kaźmierczak Matylda
  3. Łoboda Hanna
  4. Mendrek Oliwia
  5. Nowak Jakub
  6. Pilarska Natalia
Klasa IIIb

  1. Kaczor Natalia
  2. Nędzi Aleksandra
  3. Płatos Paulina
  4. Spasińska Nikola
  5. Szczęsny Korneliusz
  6. Świątek Kacper
  7. Tuzimek Zuzanna

 

Klasa 4a

  1. Cieślak Marcel
  2. Maciąg Lena
  3. Zugaj Florian
Klasa 4b

  1. Borkowska Alicja
  2. Chodelska Maja
  3. Kaczor Maja
  4. Piskorz Anna
  5. Stanik Bartosz
  6. Wulczyński Michał
Klasa 4c

  1. Błasińska Maria
  2. Janczyk Klara
  3. Kołodziejczyk Alicja
  4. Latała Marianna
Klasa 5a

  1. Chruślak Dominik
  2. Mendrek Amelia
  3. Tuzimek Paulina
Klasa 5b

  1. Jóźwiak Emilia
  2. Krok Amelia
  3. Kutkowska Emilia
  4. Małoczek Emilia
  5. Piątek Anna
  6. Spasińska Maja
  7. Wesołowska Kinga
  8. Witasek Wiktor
Klasa 6a

  1. Domagała Alicja
  2. Latała Michał
  3. Łoboda Malwina
  4. Mazur Bartłomiej
  5. Seweryn Natalia
  6. Stanik Gabriela
  7. Wójcicki Szymon

 

Klasa 6b

  1. Begrad Amelia
  2. Kaczor Emilia
  3. Korcz Łucja
  4. Malinowska Klaudia
  5. Nędzi Bartłomiej
  6. 6.Michał Prokopczyk
  7. Pszczółka Bartosz
  8. Sasin Ewelina
Klasa 7a

  1. Kołodziejczyk Oliwia

 

Klasa 7b

  1. Gajda Krystian
  2. Haręza Piotr
  3. Kacprzyk Mikołaj
  4. Kępka Krzysztof
  5. Korycka Lena
  6. Stępień Piotr
Klasa 8a

  1. Tracz Kamil

 

Klasa 8b

1. Gomuła Natalia