ePUAP

tel. 48 377 32 33    


  • DSC_0667

Aktualności

13 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Komisji Edukacji Narodowej. Uczniowie już od rana składali nauczycielom życzenia i rozdawali upominki przygotowane przez Samorząd Uczniowski.  

Po dużej przerwie wszystkie klasy zebrały się w szli gimnastycznej, żeby obejrzeć program liryczno – satyryczny przygotowany przez uczniów klas szóstych pod opieką wychowawców tych klas oraz wsparciu zespołu wokalnego. O oprawę plastyczną zadbały panie: Bożena Pietras i Katarzyna Orłowska. Program składał się z pięciu humorystycznych scenek z życia szkoły – także tej w zdalnym nauczaniu, przeplatany lirycznymi piosenkami. Gwoździem programu był piękny walc do muzyki Dymitra Szostakiewicza zaprezentowany przez uczniów klasy 6 b. Rodzice uczniów zadbali o eleganckie stroje, a pani Izabela Tracz ułożyła choreografię, która została nagrodzona gromkimi brawami.  

Podczas uroczystości zostały także wręczone przez dyrektora szkoły nagrody dla wyróżniających się nauczycieli i pracowników obsługi. Nagrodzeni też zostali przez swoich nauczycieli zwycięzcy dwóch konkursów z języka angielskiego oraz jednego polonistycznego – na najpiękniejsze życzenia dla nauczycieli. 

Na koniec z życzeniami dla wszystkich pracowników szkoły wystąpił przewodniczący Samorządu Uczniowskiego.