ePUAP

tel. 48 377 32 33    


  • DSC_0667

Aktualności

Kochani !!! Zapraszamy Was do udziału w II Ogólnopolskim Konkursie dla dzieci na rymowankę o bezpieczeństwie w gospodarstwie rolnym. Organizatorem konkursu jest KRUS. Tegoroczna edycja ogłoszona jest pod hasłem: „Bezpiecznie na wsi mamy  – 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy”.

              Konkurs promuje prawidłowe nawyki  i zachowania dzieci  związane z pracą i zabawą na terenie gospodarstwa rolnego.

            Uczestnikami konkursu mogą być dzieci w wieku 11- 14 lat, których przynajmniej jeden rodzic/opiekun prawny podlega ubezpieczeniu społecznemu rolników. Uczestnik musi posiadać zgodę na udział w Konkursie.

            Zadanie konkursowe polega na ułożeniu rymowanki ( min. 4 wersy), promującej prawidłowe  nawyki zachowania  nawyki i zachowania dzieci związane z przebywaniem i zabawą na terenie gospodarstwa rolnego, popularyzującej „ Wykaz czynności szczególnie niebezpiecznych, związanych z prowadzeniem gospodarstwa rolnego , których  nie należy powierzać dzieciom poniżej 16 lat” i nawiązującej do 30-lecia działalności KRUS na rzecz poprawy bezpieczeństwa pracy mieszkańców wsi.

            Zgłoszone prace nie mogą zawierać treści niezgodnych z prawem, posiadających znamiona plagiatu lub naruszających osobiste i majątkowe prawa Organizatora Konkursu,
a także osób trzecich. Rymowanki nie mogą zawierać  treści zabronionych przez prawo, niecenzuralnych lub godzących  w dobre obyczaje, zasady dobrego wychowania i kultury osobistej. Warunkiem wzięcia udziału w Konkursie   jest dołączenie  wypełnionych i podpisanych przez rodzica/opiekuna prawnego dziecka następujących dokumentów:

  Regulamin_-_Zal._1_-_Formularz_zgloszenia

Regulamin_-_Zal._2_-_Informacje

Regulamin_-_Zal._3_-_Zgoda

Rymowanki należy przesłać na adres e-mail: katarzyna.orlowska@pspmazowszany.pl  do 7 kwietnia 2021r.

Wychowawcy świetlicy szkolnej

Orłowska, M. Kosińska