ePUAP

tel. 48 377 32 33    


  • DSC_0667

Aktualności

 

11 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Jest to wspólne święto wszystkich pracowników oświaty, dzień, w którym, w sposób szczególny, uczniowie okazują wdzięczność swoim nauczycielom. Na początku uroczystej akademii wystąpiła Pani Dyrektor Małgorzata Trelka i złożyła wszystkim pracownikom oświaty serdeczne podziękowanie za trud i troskę wkładane w  wychowanie oraz edukację dzieci. W tym dniu wręczone zostały także Nagrody Dyrektora Szkoły nauczycielom, a także pracownikom obsługi i administracji.


Po części oficjalnej odbył się występ artystyczny uczniów klas: 2b, 3a, 3c, 7b, 7a i 8a. Uczniowie zaprosili całą społeczność szkolną, byłych i obecnych pracowników naszej szkoły na wyjątkowy koncert życzeń. Wyjątkowy z dwóch powodów: po pierwsze stanowił on formę podziękowania za trud, serce, nauczanie i wychowanie, a po drugie pozwolił zgromadzonym na sali gimnastycznej podziwiać talenty wokalne, taneczne i muzyczne występujących dzieci i młodzieży. Było nastrojowo i przebojowo, a to za sprawą pięknej muzyki i układów tanecznych w wykonaniu szkolnego zespołu tanecznego „Gracja”, który prowadzi pani Paulina Jastrzębska. Całość przedsięwzięcia odbyła się w przepięknej, jesiennej scenerii przygotowanej przez panią Ewę Banaszczyk. Miłym akcentem były także życzenia i upominki od Samorządu Uczniowskiego i Przewodniczącej Rady Rodziców- Pani Wioletty Haręzy.

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu oraz wideo reportażu z tej uroczystości, a naszym Nauczycielom życzymy radości zasiewu, wytrwałości oczekiwania i najpiękniejszych zbiorów tam, gdzie codziennie zostawiacie swoje serce, swój umysł i swoje siły oraz tego, byście na swojej drodze spotykali samych życzliwych i szczerych ludzi.

 

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

 „Wszystko co jest wielkie,
jest wielkie przez serce”

                   [Cyprian Kamil Norwid]