ePUAP

tel. 48 377 32 33    


  • DSC_0667

Aktualności

W marcu nasza szkoła otworzyła swoje drzwi dla przyszłych uczniów. Przedszkolaki oraz pierwszoklasiści wraz z Rodzicami mogli przekonać się, że szkoła to nie tylko nauka, ale też wspaniała zabawa.

Wraz z rozpoczęciem imprezy głos zabrała Pani Dyrektor Małgorzata Trelka, która powitała przybyłych gości oraz zaprosiła do obejrzenia występów uczniów. Publiczność nagrodziła artystów gromkimi brawami.

Następnie mali uczestnicy spotkania zostali zaproszeni do zabaw w kącikach przegotowanych przez nauczycieli klas 0-3. Dzieci dekorowały babeczki, poznawały tajniki eksperymentów, brały udział w różnych zabawach sensorycznych, malowały na folii. Dodatkowymi atrakcjami były Magiczny Box oraz Fotobudka Klaun. Rodzice mogli śledzić poczynania swoich dzieci, skorzystać z porad nauczycieli, w tym specjalistów z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej oraz osobiście porozmawiać z Paniami Dyrektor.

Na zakończenie tego wspaniałego dnia, dzieci zostały obdarowane słodkimi niespodziankami i upominkami z logo szkoły. Wszyscy opuścili szkołę zadowoleni i uśmiechnięci.