ePUAP

tel. 48 377 32 33    


  • DSC_0667

Aktualności

W roku szkolnym 2021/2022, nasza szkoła ponownie wzięła udział w konkursie profilaktycznym “Wybieram życie” organizowanym przez Starostwo Powiatowe w Radomiu. 

Mimo, że finał konkursu odbył się w listopadzie, nasi uczniowie spędzili długie tygodnie na przygotowaniach. Już we wrześniu odbyły się szkolne eliminacje, w których brali udział chętni uczniowie klas 5-8. Wyłoniono następujących przedstawicieli, którzy wykazali się największą wiedzą w zakresie uzależnień chemicznych i behawioralnych: Klaudia Fryszkowska kl. 5b, Korneliusz Szczęsny kl. 6b, Aleksandra Stadryniak kl. 7b i Mateusz Chełmiński kl. 8a. Uczniowie pod opieką pedagoga i psychologa szkolnego przygotowywali się do etapu powiatowego, poszerzając swoją wiedzę oraz zdobywając umiejętności z zakresu przeciwdziałania zachowaniom ryzykowanym wśród dzieci i młodzieży. 

27 października 2021 r. odbył się finał konkursu profilaktycznego “Wybieram życie”. Ze względu na sytuację epidemiologiczną przeprowadzony został terenie naszej szkoły, pod nadzorem Pań z Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Radomiu. 

Także i w tym roku nasi uczniowie wykazali się dużą wiedzą profilaktyczną! Klaudia Fryszkowska oraz Korneliusz Szczęsny zostali laureatami konkursu, zajmując III miejsce w swoich kategoriach wiekowych.
Wręczenie nagród nastąpiło 10 grudnia 2021r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Radomiu. 

Uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, a organizatorom dziękujemy za zorganizowanie konkursu oraz ufundowanie wartościowych nagród dla laureatów i gadżetów dla uczniów naszej szkoły. 

 

pedagog Natalia Rogala 

psycholog Joanna Sodel