ePUAP

tel. 48 377 32 33    


  • DSC_0667

Aktualności

Drodzy uczniowie, rodzice, nauczyciele w nowym roku szkolnym 2021/2022 kontynuujmy pomoc dzieciom i młodzieży przeżywającym kłopoty i trudności, spowodowane m.in. skutkami izolacji rówieśniczej podczas epidemii COVID-19.

Ministerstwo Edukacji i Nauki uruchomiło całodobową, bezpłatną, ogólnopolska infolinię 800 800 605. Wskazany numer telefonu jest dostępny dla każdego, kto doświadcza problemów w szkole, czy w domu – dla dzieci, młodzieży i ich opiekunów. Aby skorzystać z pomocy wystarczy zadzwonić, gdzie profesjonalni konsultanci – psycholodzy, pedagodzy, prawnicy, odpowiedzą na wszystkie pytania, doradzą, co można zrobić w danej sytuacji, udzielą wsparcia w najtrudniejszych sytuacjach. Rozmówcy nie muszą się przedstawiać, mają zapewnioną dyskrecję i anonimowość 24 godziny na dobę. Można również skorzystać z  kontaktu mailowego pomagamy@1815.pl

Aby zapewnić adekwatne wsparcie psychologiczno-pedagogiczne również i my – specjaliści szkolni jesteśmy do dyspozycji. Serdecznie zapraszamy do kontaktu – rozmów i spotkań.

Psycholog Joanna Sodel

Pedagog Natalia Rogala