ePUAP

tel. 48 377 32 33    


  • DSC_0667

Aktualności

Pandemia to bardzo trudny czas niepokoju, niepewności i często samotności. Wiele osób w tym czasie potrzebuje wsparcia. Nasilają się objawy lęku, paniki, stanów depresyjnych, prób samobójczych i zachowań destrukcyjnych.

Z uwagi na ten trudny czas i zagrożenia z niego wynikające, istnieje potrzeba zwiększenia dostępności do uzyskania specjalistycznej pomocy psychologicznej dla uczniów, ale także i rodziców.

Przesyłamy więc Państwu informacje o nowo powstałej, z inicjatywny Fundacji Drabina Rozwoju, poradni online „Zawsze jest jakieś wyjście”  https://www.zawszejestjakieswyjscie.pl/aktualnosci/
               Jest to portal łączący użytkowników poszukujących pomocy -psychologicznej, pedagogicznej, terapeutycznej umożliwiający kontakt z instytucjami, specjalistami taką pomoc zapewniającymi. Poradnia daje możliwości: wyszukiwania Specjalistów, dostępu do Bazy Wiedzy – merytorycznych artykułów na tematy związane tematyką Portalu, dostępu do aktualności, dostępu do informacji  o Portalu, dostępu do informacji o Instytucjach Wspierających, dostępu do informacji kontaktowych. Konsultacje w niej są bezpłatne, a pomoc uzyskacie Państwo bez wychodzenia
z domu.

Jednocześnie informujemy, że Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Radomiu ul. Kolejowa 15 zaprasza do korzystania z punktu konsultacyjnego pod numerem telefonu 537-201-100 lub bezpośrednio w budynku poradni w poniedziałki, wtorki i czwartki w godzinie od 10.00 do 12.00. Cały czas funkcjonuje także bezpłatna, anonimowa infolinia 800-080-222 z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej.

Pamiętajcie Państwo, że także i My – specjaliście szkolni, jesteśmy do Waszej dyspozycji. Służmy radą, pomocą i wsparciem, zarówno dla dzieci, jak i dla Was. Zachęcamy do kontaktu z nami bezpośrednio w szkole lub za pomocą Dziennika Librus, poczty Office.

Pozdrawiamy cieplutko,
psycholog Joanna Sodel
joanna.sodel@pspmazowszany.pl
Godziny pracy:
https://www.pspmazowszany.pl/wp-content/uploads/2020/10/Psycholog_szkolny_nowe.pdf
pedagog Natalia Rogala
natalia.rogala@pspmazowszany.pl
Godziny pracy:
https://www.pspmazowszany.pl/wp-content/uploads/2020/10/Pedagog_szkolny_nowe.pdf