ePUAP

tel. 48 377 32 33    


  • DSC_0667

Aktualności

W piątek 18 grudnia 2020r. w Starostwie Powiatowym odbyło się uroczyste wręczenie nagród  laureatom dwóch konkursów.

Pierwszy z nich to konkurs plastyczny , którego hasłem przewodnim było  „Powietrze, Ogień, Woda…W nagłej potrzebie Straż Pożarna dłoń swą Tobie poda”.

Laureatami w poszczególnych kategoriach zostali:

I grupa – klasy I – IV

 I miejsce – Aleksander Świgoń uczeń klasy 3b

II grupa – klasy V -VIII

I miejsce – Lena Maciąg uczennica klasy 6a

 Drugi konkurs  zatytułowany „Odblaski na topie”. polegał na zaprojektowaniu  hasła, które będzie promować noszenie elementów odblaskowych wśród dzieci
i młodzieży, a także dorosłych.

 Laureatką tego konkursu została Aleksandra Stadryniak uczennica klasy 6b.
Hasło naszej uczennicy „Oprócz maski noś odblaski„ zostało  nadrukowane wraz z herbem  powiatu radomskiego  na elementy odblaskowe.

Nagrody wręczył  starosta radomski – Waldemar Trelka wraz z Komendantem Miejskim Państwowej Straży Pożarnej bryg. Pawłem Fliszkiewiczem.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursach, laureatom  jeszcze raz gorąco gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 Rodzicom dziękujemy za motywowanie  i przygotowywanie dzieci do udziału w różnego rodzaju przedsięwzięciach współorganizowanych  przez naszą szkołę.

  Organizatorom dziękujemy za przygotowanie ciekawych i wartościowych pod względem edukacyjnym konkursów oraz za miłą atmosferę podczas wręczania nagród.

Opiekunowie:

  1. Kosińska, K. Orłowska, B. A. Pietras