ePUAP

tel. 48 377 32 33    


  • DSC_0667

Aktualności

Szanowni Rodzice,

od 4 maja 2021 r. uczniowie klas I-III wracają do szkół. Lekcje oraz dodatkowe zajęcia edukacyjne odbywać się będą  zgodnie z ustalonym na początku roku szkolnego planem klasy.

 

Nauczanie stacjonarne najmłodszych uczniów będzie się odbywać w reżimie sanitarnym.
Przypominamy, że w szkole nadal obowiązują procedury bezpieczeństwa, które stosowaliśmy do tej pory. Znajdują się one na stronie internetowej szkoły, w zakładce „Procedury bezpieczeństwa”.

Od 15 maja 2021 r. uczniowie klas IV- VIII szkół podstawowych przechodzą na naukę hybrydową, tzn. naprzemienną. Tryb hybrydowy polega na mieszanej nauce w systemie zdalnym i stacjonarnym dla określonej grupy uczniów. Nowe zasady funkcjonowania szkoły wchodzą w życie od poniedziałku 17 maja i będą obowiązywały do 29 maja br. Zarówno zajęcia stacjonarne, jak i zajęcia dydaktyczne w formie zdalnej będą odbywały się, tak jak dotychczas, w czasie rzeczywistym, zgodnie z planem lekcji.

Harmonogram zajęć w systemie hybrydowym znajduje się w linku poniżej:

<<POBIERZ>>

Informuję również, że w w/w dniach będzie możliwość korzystania z zajęć opiekuńczo-wychowawczych w  świetlicy szkolnej, która będzie czynna w godzinach od 6.40 do 16.30.

Cieszymy się, że szkoła znów będzie tętniła życiem. Dołożymy wszelkich starań, by uczniowie w niej czuli się bezpiecznie.

Z poważaniem

Małgorzata Trelka – dyrektor PSP w Mazowszanach