ePUAP

tel. 48 377 32 33    


  • DSC_0667

Aktualności

 We wrześniu chętni uczniowie klas 5-8 wzięli udział w szkolnych eliminacjach do powiatowego konkursu profilaktycznego „Wybieram Życie”. Spośród wielu kandydatów wyłoniono przedstawicieli klas 5 – 8, którzy wykazali się największą wiedzą w zakresie uzależnień chemicznych i behawioralnych.

 Nasi przedstawiciele Korneliusz Szczęsny (kl. 5b), Aleksandra Standryniak (kl. 6b), Paulina Tuzimek (kl. 7a) i Martyna Jóźwiak (kl.8a) z wielkim zaangażowaniem i motywacją uczestniczyli w dodatkowych zajęciach i konsultacjach prowadzonych przez pedagoga i psychologa szkolnego. W trakcie spotkań krok po kroku przechodzili przez kolejne i trudne treści profilaktyczne, poszerzając swoją wiedzę i zdobywając umiejętności z zakresu przeciwdziałania zachowaniom ryzykowanym wśród dzieci i młodzieży.

 13 listopada 2020 r. nasi uczniowie w składzie: Martyna J., Aleksandra S. oraz Korneliusz Sz. reprezentowali naszą szkołę w finale powiatowego konkursu profilaktycznego „Wybieram życie” organizowanego przez Starostwo Powiatowe w Radomiu.  Ze względu na sytuację epidemiologiczną tegoroczny finał konkursu odbył się na terenie naszej szkoły, pod nadzorem pani Małgorzaty Maj z Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Radomiu.

 Zmagania naszych uczniów zaowocowały wielkim sukcesem! Korneliusz Szczęsny oraz Aleksandra Standryniak zostali laureatami konkursuW swoich kategoriach wiekowych zdobyli największą ilość punków, tym samym zajmując I miejsce. Wręczenie nagród nastąpiło 16 grudnia 2020r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Radomiu.

Uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, 
a organizatorom dziękujemy za zorganizowanie konkursu 
oraz ufundowanie wartościowych nagród dla laureatów i gadżetów dla uczniów naszej szkoły.

Pozdrawiamy serdecznie,

pedagog Natalia Rogala

psycholog Joanna Sodel