ePUAP

tel. 48 377 32 33    


  • DSC_0667

Aktualności

Od 1 stycznia 2021 do 31 grudnia 2021 nasza szkoła po raz kolejny brała udział w programie certyfikacyjnym „Szkoła Myślenia Pozytywnego”. Program ten realizowany był w ramach projektu „Myślę pozytywnie”, współfinansowanego ze środków Narodowego Programu Zdrowia na lata 2016 – 2020 na zlecenie Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Program Certyfikacyjny “Szkoła Myślenia Pozytywnego” to roczna przygoda pełna wrażeń, empatii, zrozumienia i pracy nad otwartością. W czasie trwania Programu wspólnie przechodzimy przez różnorodne aspekty wpływające na zdrowie psychiczne zarówno dzieci
i młodzieży, jak i osób dorosłych z ich otoczenia. Uczymy się wspólnie jak dbać o samych siebie i o innych, zmieniamy naszą rzeczywistość tak aby wspierała w nas dobrostan psychiczny i motywowała do edukacji, pozytywnej komunikacji i uczyła jak radzić sobie ze stresem czy lękiem.

W roku 2022 kontynuujemy aktywne uczestnictwo naszej szkoły w projekcie “Szkoła Myślenia Pozytywnego 2.0.”, aby dalej działać na rzecz poprawy dobrostanu, samopoczucia oraz zdrowia dzieci i młodzieży.

Szkolni koordynatorzy programu:

psycholog Joanna Sodel

pedagog Natalia Rogala