ePUAP

tel. 48 377 32 33    


  • DSC_0667

Aktualności

W środę 13 listopada 2019 roku odbyły się w Naszej szkole zebrania klasowe połączone z „dniem otwartym”. W tym roku chcąc umilić pobyt rodziców w szkole została zorganizowana tzw. „Kawiarenka dla rodzica”. Przy gorącej kawie i herbacie z ciasteczkiem można było chwilkę odetchnąć, pomyśleć i  porozmawiać.

Ponadto w tym dniu w szkole gościliśmy specjalistów w zakresie profilaktyki zachowań ryzykownych oraz uzależnień chemicznych i behawioralnych pana Leszka Roszczenko oraz Macieja Szczodrowskiego z Centrum Profilaktyki Społecznej/Fundacja Bonum Humanum.

Panowie od rana prowadzili warsztaty profilaktyczne z uczniami klas 4-8 dotyczące pułapek chemicznych. Natomiast popołudniu odbyło się niezwykle interesujące oraz bardzo ważne i cenne szkolenie dla rodziców oraz Rady Pedagogicznej na temat profilaktyki zachowań ryzykownych dzieci i młodzieży. Pan Leszek odpowiedział m.in. na pytania: kiedy i dlaczego dzieci ryzykują, jak wzmacniać czynniki chroniące oraz jak ważna jest rodzina i wzorce w procesie wychowawczym.

Wszystkim przybyłym na to wyjątkowe szkolne spotkanie,
czyli specjalistom, rodzicom, nauczycielom serdecznie dziękujemy.