ePUAP

tel. 48 377 32 33    


  • DSC_0667

Aktualności

Po dwóch miesiącach beztroski powróciliśmy do szkoły, by uroczyście rozpocząć nowy Rok Szkolny 2021/2022.

O godzinie 8.00, odświętnie ubrani i radośni spotkaliśmy się na Mszy Świętej w kościele Matki Bożej Różańcowej w Mazowszanach, a następnie wzięliśmy udział w uroczystym apelu, który tradycyjnie rozpoczął się hymnem państwowym. Następnie, Pani Dyrektor Małgorzata Trelka, powitała bardzo serdecznie wszystkich zgromadzonych na uroczystości, życząc zarówno uczniom, rodzicom, jak i nauczycielom, by ten rok był spokojny, zdrowy i pełen pięknych chwil.

Szczególną oprawę miało powitanie w szkole pierwszoklasistów oraz towarzyszących im rodziców. 1 września 2021 roku uczniowie klasy Ia i Ib złożyli swoje pierwsze ślubowanie na sztandar szkoły, a następnie zostali pasowani przez Panią Dyrektor na uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Mazowszanach.  Na koniec dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i drobne upominki.

Wszystkim Uczniom życzymy, aby ten rok szkolny wypełniała radość odkrywania i doświadczania świata. Wyznaczajcie sobie nowe cele i pracujcie zawsze na miarę swoich sił i możliwości.