ePUAP

tel. 48 377 32 33    


  • DSC_0667
  • DSC_0301
  • DSC_0117
  • IMG_20260217_102221
  • DSC_0118
  • DSC_0293
  • DSC_0301
  • DSC_0044
  • DSC_0377
  • DSC_0010
  • IMG_20260217_102544

Aktualności

25 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego, w którym udział wzięły wszystkie oddziały przedszkolne naszej szkoły. Był to wyjątkowy dzień pełen emocji, radości, wspomnień i wzruszeń.
Młodsze dzieci w piękny sposób pożegnały starszaków – nie zabrakło serdecznych życzeń, piosenek oraz wzruszających wierszyków. Główną część artystyczną przygotowały grupy 0a
i 0b
, które zaprezentowały wyjątkowy program pełen recytacji, piosenek i tańca.
Występy dzieci zachwyciły wszystkich obecnych. Były chwile radosne, ale także bardzo wzruszające – niejednej Pani zakręciła się łezka w oku, a i dzieci z przejęciem przeżywały ten podniosły moment pożegnania z przedszkolem.
Podczas uroczystości nie zabrakło również słów wdzięczności i podziękowań. Szczególne wyrazy uznania skierowano do wszystkich pracowników przedszkola za codzienną troskę, zaangażowanie i serce wkładane w opiekę oraz wychowanie najmłodszych. Podziękowania zostały także złożone Paniom Dyrektor oraz nauczycielkom ze wszystkich oddziałów przedszkolnych za ich pracę, cierpliwość, wsparcie i tworzenie miejsca pełnego ciepła, bezpieczeństwa oraz radosnych dziecięcych wspomnień.
Dziękujemy wszystkim dzieciom za ich zaangażowanie, a rodzicom za obecność i wspólne przeżywanie tych wyjątkowych chwil.
Naszym starszakom życzymy powodzenia na nowym etapie edukacyjnej przygody – powodzenia w szkole i wielu sukcesów!