ePUAP

tel. 48 377 32 33    


  • DSC_0667

Aktualności

W kalendarzu jest wiele dni wesołych i świątecznych, ale są i takie, które zmuszają nas do refleksji, powagi, szczególnej zadumy, a także i radości, jaką ze sobą niosą. Jednym z takich świąt są Święta Wielkanocne, które obchodzimy na pamiątkę Zmartwychwstania Chrystusa. Tych świąt oczekujemy z radością, gdyż wraz z budzącą się wiosną, rodzi się w nas wszystkich nadzieja na lepsze zmiany.

13 kwietnia w naszej szkole odbyło się uroczyste przedstawienie z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych. W programie artystycznym przygotowanym przez panie: Ewelinę Wakułę i Katarzynę Tkaczyk wystąpiły dzieci z klas zerowych oraz uczniowie klas 0-3. Spektakularna dekoracja, przygotowana przez Panią Ewę Banaszczyk, nastorojowe piosenki w wykonaniu szkolnego chóru pod opieką Pani Izabeli Tracz, przepiękny taniec dziewcząt z zespołu „Gracja”, który przygotowała Pani Paulina Pyzara oraz bogate stroje i duże zaangażowanie małych aktorów sprawiły, że występ został nagrodzony gromkimi brawami przez publiczność.

Na zakończenie uroczystości Pani Dyrektor Małgorzata Trelka złożyła nauczycielom, pracownikom szkoły, uczniom oraz rodzicom świąteczne życzenia.