ePUAP

tel. 48 377 32 33    


  • DSC_0667

Aktualności

 Dnia 26.04.22r. o godzinie 15.30 odbyła się prelekcja dla rodziców dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz edukacji wczesnoszkolnej pt. “Wpływ mediów elektronicznych na rozwój dziecka”. Szkolenie poprowadziła pani psycholog Małgorzata Zaręba z Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Radomiu, ul. Kolejowa 15.

 Pani Psycholog  przybliżyła rodzicom problem i pokazała, jak duży wpływ mają media na rozwój fizyczny, intelektualny, moralny i emocjonalno-społeczny dziecka. Wspomniała o zagrożeniach płynących z korzystania z Internetu oraz podkreśliła, jak ważna jest kontrola rodziców nad tym, co ich pociecha robi w sieci. Pamiętajmy o tym, że dzieci nie potrzebują cudów techniki, aby być szczęśliwymi. Najbardziej pragną miłości i zainteresowania ze strony dorosłych.

            Zachęcamy do zapoznania się z materiałami przygotowanymi przez Panią Psycholog Małgorzatę Zarębę:

Prelekcja dla Rodziców 

Prelekcja została zorganizowana w ramach realizacji założeń Programu Wychowawczo – Profilaktycznego na rok 2021/2022, a w tym profilaktycznego programu edukacyjnego RE@LNIE ODPOWIEDZIALNI – Odłącz się – połącz się (odlaczsie-polaczsie.pl).

 

            Serdecznie dziękujemy Pani Psycholog za profesjonalne przeprowadzenie prelekcji
i przekazanie rzetelnych informacji, a rodzicom naszych uczniów za przybycie.

  

Opracowały:

Psycholog Joanna Sodel

Pedagog Natalia Rogala