ePUAP

tel. 48 377 32 33    


  • DSC_0667

Aktualności

27.01.2022 r. w naszej szkole zorganizowano bal karnawałowy dla uczniów klas 0-III. Z powodu konieczności zachowania reżimu sanitarnego, zabawy odbyły się w klasach. Od samego rana dzieciom towarzyszyło wiele emocji oraz wrażeń. Sale lekcyjne zamieniły się w prawdziwe sale balowe. Udekorowane kolorowymi balonami, łańcuchami, błyszczącymi ozdobami zachęcały do tańca. Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno dzieciom, jak i wychowawcom. Były korowody, kółeczka i tańce w parach. Na zmęczonych tancerzy czekał słodki poczęstunek.

Rada Rodziców we współpracy ze Szkolnym Kołem Wolontariatu przygotowała kiermasz słodkości dla wszystkich uczniów. Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na cel charytatywny.

Dodatkowo w tym dniu została podsumowana akcja Szkolnego Koła Wolontariatu, polegająca na założeniu przez dzieci strojów karnawałowych, piżam oraz przebraniu się za ulubionego bohatera z bajki czy książki.

Kolejną atrakcją przygotowaną przez opiekunów SKO był konkurs pt. „Pozytywna maseczka”. Każda z klas otrzymała maseczki, a zadaniem dzieci było ozdobienie, przerobienie jej w dowolnej technice plastycznej, tak aby niosła za sobą pozytywne przesłanie. Ozdobione maseczki stały się karnawałowym elementem garderoby.

Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby nasza wspólna zabawa karnawałowa udała się,
Radzie Rodziców, wychowawcom, nauczycielom – serdecznie dziękujemy!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!