ePUAP

tel. 48 377 32 33    


  • DSC_0667

Aktualności

Dnia 20 września wszystkie przedszkolaki obchodziły swoje święto. Było wesoło i kolorowo. Dzieci uczestniczyły w licznych zabawach muzyczno-ruchowych z chustą animacyjną, puszczały bańki mydlane. Dodatkowo dzieci mogły wyrazić swoje emocje za pomocą ekspresyjnych form sztuki.

Największą atrakcją w tym szczególnym dniu była wizyta strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Rudzie Małej. Goście w ciekawy sposób opowiedzieli przedszkolakom o swojej pracy, pokazali sprzęt, umundurowanie, wyposażenie samochodu strażackiego. Podczas spotkania dzieci dowiedziały się, w jakich okolicznościach należy wzywać straż pożarną. Utrwaliły numery telefonów do Straży Pożarnej – 998 i numer alarmowy – 112. Z dużym zaangażowaniem brały udział w zawodach strażackich, a także miały możliwość usiąść w samochodzie i poczuć się prawdziwymi strażakami.

Wrażenia, jakich dostarczyli nam strażacy, na długo zostaną w naszej pamięci. Z całego serca dziękujemy przedstawicielom straży za przybycie i poświęcenie nam swojego cennego czasu.

Życzymy wszystkim dzieciom, aby uśmiech gościł na ich twarzach każdego dnia, nie tylko od święta.

Organizatorzy:

Ewelina Wakuła

Katarzyna Tkaczyk

Maria Kosińska