tel. 48 377 32 33


Ogłoszenia

NOWY Apel mazowieckiej Policji – Koronawirus

1 kwietnia 2020

Szanowni Państwo, w związku z nowymi obostrzeniami  w kwestii bezpieczeństwa publicznego, Mazowiecka Policja przygotowała kolejny apel do rodziców i uczniów.

czytaj więcej

#niegramyboczytamy

1 kwietnia 2020

Drodzy Uczniowie! Zapraszamy Was serdecznie do wzięcia udziału w akcji #niegramyboczytamy. Wasze zadanie polega na tym, aby wykonać zdjęcie (niekoniecznie musicie być na nim widoczni) i wymyślić hasło zachęcające do czytania książek.

czytaj więcej

Informacja dla rodziców

26 marca 2020

Drodzy Rodzice, w dn. 25 marca 2020r wchodzi w życie Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dn. 20.03.2020r w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, wraz z uzasadnieniem.

czytaj więcej

ZAWIESZENIE ZAJĘĆ

22 marca 2020

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie, decyzją Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020r. zawieszenie zajęć edukacyjnych w jednostkach systemu oświaty zostało wydłużone do Świąt Wielkiej Nocy. Placówki edukacyjne, a więc także nasza szkoła, przejdą na nauczanie zdalne, z którym zapoznawać będziemy Państwa na bieżąco.

czytaj więcej

Apel Mazowieckiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego w związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych

16 marca 2020

APEL DO RODZICÓW/OPIEKUNÓW PRAWNYCH w związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych w dniach 12 – 25 marca 2020 r.

czytaj więcej

Informacja o rekrutacji

16 marca 2020

Informacja o rekrutacji do oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych  Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Mazowszanach

czytaj więcej

ZAWIESZENIE ZAJĘĆ W SZKOLE!

12 marca 2020

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie, decyzją Ministra Edukacji Narodowej od 12 do 25 marca 2020 r. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Mazowszanach będzie zamknięta.

czytaj więcej

Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych

9 marca 2020

Szanowni Rodzice, w najbliższy poniedziałek, tj. 16.03.2020 r. rusza rekrutacja do oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych w PSP im. Marii Konopnickiej w Mazowszanach. Dokumenty związane z rekrutacją znajdziecie Państwo na stronie internetowej szkoły w zakładce: Rekrutacja.                                                                                                           Dyrekcja PSP w Mazowszanach

czytaj więcej

Warsztaty Plastyczne

9 marca 2020

W poniedziałek 2 marca 2020r.  uczniowie klasy 3A uczestniczyli w warsztatach plastycznych w MammaLeo w Radomiu. Po dotarciu na miejsce  i miłym, serdecznym powitaniu, na twarzach dzieci pojawił się uśmiech, bowiem wszyscy mieli okazję zaprojektować ozdoby na otrzymanym torbo – plecaku.

czytaj więcej

” Cooltura jest cool”

9 marca 2020

W ramach innowacji ” Cooltura jest cool” klasa 5b tym razem przeniosła się do Stanów Zjednoczonych. Uczniowie pracując w grupach kilkuosobowych zebrali informacje i przygotowali prezentacje multimedialne na temat różnych aspektów kultury amerykańskiej po czym zaprezentowali przed klasą owoce swojej pracy.

czytaj więcej

zobacz pozostałe aktualności