tel. 48 377 32 33


Ogłoszenia

Ślubowanie klas I

8 listopada 2019

25 października 2019r. to dzień, który na długo utkwi w pamięci najmłodszych uczniów naszej szkoły z klas 1a i 1b. To w tym dniu złożyli uroczyste ślubowanie . Odświętnie ubrani i bardzo przejęci przystąpili do zaprezentowania swoich artystycznych umiejętności.

czytaj więcej

TEATRZYK KAMISHIBAI W BIBLIOTECE SZKOLNEJ

8 listopada 2019

30 października 2019 r. gościliśmy w bibliotece szkolnej pracowników Biblioteki Pedagogicznej w Radomiu, którzy dla oddziałów przedszkolnych zaprezentowali niezwykły teatrzyk KAMISHIBAI. KAMI to papier, SHIBAI to teatr KAMISHIBAI to papierowy teatr obrazkowy, czyli technika opowiadania lub czytania, wywodząca się z Japonii

czytaj więcej

Bezpieczna droga do szkoły ,,B&N”

8 listopada 2019

We wtorek 29.10.2019r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w zajęciach profilaktycznych z Policjantami z Wydziału Ruchu Drogowego w Radomiu,  którzy przybyli do szkoły w związku z zaproszeniem przez koordynatorów projektu „B & N czyli B jak Bezpieczny i N jak Niechroniony”.

czytaj więcej

Zebrania Klasowe

8 listopada 2019

Szanowni  Rodzice,  zapraszamy na zebrania klasowe połączone z „dniem otwartym”, które odbędą się 13 listopada 2019 r. (środa).

czytaj więcej

„MIĘDZYPOKOLENIOWA SZTAFETA NIEPODLEGŁOŚCIOWA- AKTYWIZACJA-REKREACJA- INTEGRACJA”.

5 listopada 2019

Szanowni Państwo,  Drodzy Uczniowie, chcielibyśmy zachęcić  Państwa do udziału już w IX edycji SZTAFETY 11.11.11. 11.19., która w tym roku odbywa się pod hasłem „MIĘDZYPOKOLENIOWA SZTAFETA NIEPODLEGŁOŚCIOWA- AKTYWIZACJA-REKREACJA- INTEGRACJA”.

czytaj więcej

Dzień WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

5 listopada 2019

Pierwsze dni listopada są wyjątkowe każdego roku….  Swoją obecnością przy grobach, chcemy wyrazić pamięć o zmarłych, zapalić świecę, chwilę się pomodlić.

czytaj więcej

PASOWANIE NA „ZERÓWKOWICZA”

28 października 2019

W październiku w oddziałach przedszkolnych 0 “a” i 0 “b” odbyły się pierwsze ważne uroczystości – pasowanie na zerówkowicza. Podczas uroczystości przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były piosenki, wierszyki, zabawy. W obecności rodziców  dzieci obiecały: być dobrym i dzielnym przedszkolakiem, dbać o dobre imię swojej grupy i szkoły, […]

czytaj więcej

Jesień w świetlicy szkolnej

25 października 2019

Jesień to bardzo bogata pora roku. Przynosi nam obfite dary: owoce, warzywa, dary lasu. W miesiącu październiku jesień zagościła na dobre, nie tylko w otoczeniu ale również w naszej świetlicy! Początkowo sale rozweselały kolorowe liście i widok jesiennych drzew, a stopniowo dołączały do nich inne prace. Dzieci wykonywały bardzo chętnie piękne prace plastyczne, wykorzystując barwy […]

czytaj więcej

Konkurs Plastyczny „Barwy jesieni”

25 października 2019

Drodzy Rodzice i Uczniowie, w zakładce Dla uczniów/konkursy- informacje znajduje się regulamin.  Szkolnego Konkursu Plastycznego „Barwy jesieni”.  Adresowany jest do uczniów klas O-III.

czytaj więcej

,,Pamiętajmy o tych co odeszli”

22 października 2019

W dniu 17 października uczniowie klasy VIb  z wychowawcą i opiekunem wolontariatu wybrali się na cmentarz w Pelagowie. Okres przed Dniem Wszystkich Świętych to odpowiedni moment na wspomnienie o tych, którzy od nas odeszli, czas na rozmowy dotyczące szacunku dla zmarłych. Spacer poprzedziła rozmowa przypominająca o odpowiednim zachowaniu się na cmentarzu oraz  zasadach bezpiecznego poruszania […]

czytaj więcej

zobacz pozostałe aktualności