ePUAP

tel. 48 377 32 33    


Ogłoszenia

ZMIANY NA EGZAMINACH w 2021r.

20 listopada 2020

W 2021 roku egzamin ósmoklasisty i egzamin maturalny będą przeprowadzone wyjątkowo na podstawie wymagań egzaminacyjnych, a nie jak w ubiegłych latach na podstawie wymagań określonych w podstawie programowej. Ministerstwo Edukacji Narodowej opracowało propozycję wymagań egzaminacyjnych z poszczególnych przedmiotów egzaminacyjnych.

czytaj więcej

20 listopada 2020

Szanowni Rodzice !  Zwracamy się z serdeczną prośbą o wpłaty na rzecz Rady Rodziców w zadeklarowanej przez Państwa kwocie (deklaracja w załączniku). Pieniądze te pośrednio lub bezpośrednio wracają do naszych dzieci, bo one są dla nas najważniejsze!

czytaj więcej

ZBIÓRKA NA RZECZ BEZDOMNYCH ZWIERZĄT

15 listopada 2020

W naszej szkole zorganizowana została zbiórka karmy dla zwierząt przebywających w Schronisku. Celem akcji było kształtowanie postawy przyjaciela zwierząt, wdrażanie dzieci do aktywnego udziału w zbiórce żywności oraz poprawa standardu pobytu zwierząt w schronisku. 

czytaj więcej

NIE BĄDŹ OBOJĘTNY NA INNYCH!

15 listopada 2020

Wszyscy z niepokojem obserwujemy, jak każdego dnia wzrasta liczba zachorowań na koronawirusa. Jednak konsekwencją epidemii są nie tylko zakażeni, ale też wzmożona przemoc.

czytaj więcej

„CHRYZANTEMA”

15 listopada 2020

Szanowni Rodzice!    Samorząd Uczniowski działający w naszej szkole zwraca się do Państwa z gorącą prośbą włączenia się w ogólnopolską akcję „Chryzantema”. Ruszamy z pomocą  i pragniemy wesprzeć handlarzy oraz producentów kwiatów z naszej gminy.

czytaj więcej

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

10 listopada 2020

Niepodległość – trudne słowo, a to taka ważna sprawa dla każdego Polaka. Dla małego i dużego niepodległość znaczy wolność, tę odzyskaną i na kartach historii zapisaną. Naród pozbawiony własnego państwa, rozdarty przez zaborców i intensywnie wynaradawiany, zachował mimo tych działań jedność i tożsamość.

czytaj więcej

PRACA ZDALNA DLA KLAS I-III

6 listopada 2020

Od poniedziałku, 9 listopada br. zawieszone zostają zajęcia stacjonarne dla uczniów klas I-III szkół podstawowych. Tym samym, do 29 listopada br. przedłużamy zawieszenie zajęć stacjonarnych dla uczniów klas IV-VIII. Oddział przedszkolny w szkole będzie funkcjonował bez zmian. Z poważaniem Małgorzata Trelka- dyrektor PSP w Mazowszanach Regulamin pracy zdalnej w PSP w Mazowszanach 9 – 29.11.2020r.

czytaj więcej

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNEGO PT. ,,DARY JESIENI”

4 listopada 2020

Jesień to czas, kiedy w przyrodzie zachodzi wiele ciekawych i fascynujących zjawisk. Jest porą roku, która dostarcza nam wiele pomysłów i stanowi źródło inspiracji. Mając na uwadze ogromny potencjał tkwiący w naszych uczniach, zorganizowałyśmy jesienny konkurs pt. „DARY JESIENI”.

czytaj więcej

„RZUCAM WSZYSTKO I CZYTAM!”

16 października 2020

Pragnąc uczcić 110. rocznicę śmierci patronki naszej szkoły – Marii Konopnickiej – zorganizowaliśmy 8.10.2020r. akcję czytelniczą „Rzucam wszystko i czytam”.

czytaj więcej

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

14 października 2020

„Edukacja jest najpotężniejszą bronią, którą możesz użyć, by zmienić świat” Nelson Mandela 

czytaj więcej

zobacz pozostałe aktualności